Menu
Loading…

Sinerji Vol:4 Yayınlandı !

Get more details

Sinerji Vol3 Raflarda

Get more details

Düğün Şarkınız Bizden !

Get more details

Albümünüzü yayınlıyoruz !

Get more details

Hemen Arayın !

Get more details
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Gösterim: 2866

Sinerji VOL:4 Katılım Başladı !

СНПЧ А7 Смоленск, обзоры принтеров и МФУ

SİNERJİ VOL 4' KARMA ALBÜM BAŞVURULARI BAŞLADI !

Genç Müzik Yapım (İzmir) tarafından yayınlanacak olan karma albüm serisinin devamı olan SİNERJİ VOL :4 albümüne başvurular kabul edilmeye başlanmıştır.

Şarkılarınızı , geniş kitlelere dinletmek , grubunuzun ya da kendi müzikal projenizi tüm Türkiye'ye duyurmak istiyorsanız, Sinerji Vol:4 albümünde yer alarak, müzik kariyeriniz için doğru bir adım atabilirsiniz.İzmir,İstanbul ve Ankara'dan önceki Sinerji albümlerine katılan sanatçılarımız müzik piyasasına hızlı giriş yapmış oldular.Önceki albümleri TTNETMÜZİK sitesinden ve youtube üzerinden takip edebilirsiniz.! (Sinerji Vol 1   &  Sinerji Vol 2  & Sinerji Vol 3 )

Sinerji VOL:4 karma albümünde yer almak için hangi şartlar aranmaktadır ?

* İlk şart, albümde seslendireceğiniz eserin , tamamen kendinize ait olması gerekmektedir.Cover,Remix benzeri bir eserle katılmak istiyorsanız edisyon şirketlerinden gerekli izinleri almış olmanız gerekmektedir.

* Eserinizin hem söz hem de beste olarak , T.C. yasalarına aykırı olmayacak içerikte olması, ayrıca yayınlanacak yeterlilige sahip olması gerekmektedir.Yayınlanma yeterliliği müzik prodüktörümüz tarafından belirlenmektedir.

*Şarkınız daha önceden kaydedilmiş  olarak albüme katılacaksanız, gerekli yönlendirmeleri sizin için yapabiliriz.Mixing & mastering konusunda yetersizlik durumunda, şarkınızın teknik işlemlerden geçmesi gerekebilir.

*Bu ana kıstasları taşıyan ve başvuru ücretini sözleşme karşılığı ödeyen sanatçılar albümde yer alabilirler.

 

 

Sinerji Vol 4 albümü ne zaman yayınlanacak ?


*Sinerji albümü şu anda repertuara girecek şarkıların belirlenmesi ve yeni başvuruların kabul edilmesi aşamasındadır.Tahmini olarak 15 -30 Ekim arası yayında olacaktır.

Sinerji Vol:4'te neden yer almalıyım ?

*Sinerji Vol:4 albümü, dijital yasal (resmi) albüm olarak yayınlanacaktır.Öncelikle TTnet Müzik sitesi olmak üzere, Itunes-Deezer-Spotify-Amazon gibi dünya çapında online müzik sitelerinde yayınlanacak ve satışa çıkacaktır.

*Şarkınızın hit olması durumunda çok yüksek oranlarda telif hakkı kazanabilirsiniz.(Radyo - Tv , Konser, Dijital Satış dönüşleri )

*Video klipleriniz, görsel - işitsel materyallerinizin , Genç Müzik tarafından tanıtımı yapılacak.İnternet, Tv, Radyo ortamlarında pazarlaması yapılacaktır.Daha önceki çalışmalarımızı internet ve facebook/youtube üzerinde bulabilirsiniz.

*Albüm tanıtımında kullanılmak üzere bize kaliteli/profesyonel cekilmiş fotoğraflar sunmanızı isteyebiliriz.Halihazırda yoksa, kendi bünyemizdeki profesyonel fotoğraf ve editörlerimizle sizin için en uygun görsel imajı hazırlayabiliriz.

 

En son katılım tarihi  nedir ? 

En geç  30  Eylül  2014 tarihine kadar başvurmuş olmanız gerekmektedir.Şarkınız hazır olmasa bile ön kayıt yaptırabilir, albümde yer ayırtabilirsiniz.

 Sinerji Vol:4 karma albümünde yer alın şarkılarınızı tüm Türkiye dinlesin!
Başvuru koşulları hakkında bilgi almak için :
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   &     gsm:0 554-6948194