Menu
Loading…

Sinerji Vol:4 Yayınlandı !

Get more details

Sinerji Vol3 Raflarda

Get more details

Düğün Şarkınız Bizden !

Get more details

Albümünüzü yayınlıyoruz !

Get more details

Hemen Arayın !

Get more details
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • Gösterim: 19828

Kayıt Prova & Stüdyosu

  

 

GENÇ MÜZİK YAPIM PROVA VE KAYIT STÜDYOSU , en kaliteli ekipmanlarla ve ferah çalışma ortamıyla müzisyen dostlarımıza hizmet vermektedir.Kimi stüdyolarda prova yaparken, ne kadar uğraşsanız da aletlerden ton çıkmadığını, birşeylerin eksik ya da seslerin kuru (reverb'süz) geldiğini duyarsınız.Bunun nedeni muhtemelen, stüdyo sahiplerinin prova odasını aşırı yalıtım yaparak ,dışarı çıkan ses miktarını azaltma gayretleri sonucunda , oda içindeki akustik yansımaların nerdeyse sıfıra indirilmesidir.Ayrıca alçak tavanlı, ya da mimarisi akustik kayıt veya  prova icin uygun olmayan mekanların stüdyoya çevrilmesi de, tatsız bir sound çıkmasına yol açmaktadır.Genç Müzik Yapım Stüdyosu olarak ;

 

 • Prova ve kanal/hücum kayıt ücretlerimiz ekonomiktir.Uzun saatler prova yapan gruplar için ideal fiyat politikamız vardır.
 • Stüdyomuz,yüksek sesten önce, kaliteli sesi elde etmek üzere  dizayn edilmiştir.Bu sayede hem kendi kulak sağlığınız, hem de müzikal zevkinizi riske atmamış oluyoruz.(Death metal, benzeri deşarj olma grupları için uygun bir stüdyo değiliz)
 • Ahşap tasarımlı stüdyomuz , sesin yansımalarını en doğal haliyle vermekte, akustik zenginlik katmaktadır.Bu sayede hem provada hem kayıtlarımızda, parlak ve berrak  bir sound almaktayız.
 • 3 metre tavan yüksekliği ve 18 m2 prova çalışma alanı , ses yalıtımlı , akustik düzenlemeli stüdyo
 • Sahne dizaynlı stüdyomuzda kendinizi konserde hissedebilirsiniz.Kişisel ya da gruplar için video çekimlerine uygun bir ambians yaratılmıştır.(Stüdyomuzda kaydedilen , sözleri şair Nebih NAFİLE'ye beste ve icrası Cüneyt Kit'e ait olan  "Barışa Açım Anne" çalışması, Ulusal Kanal'da yayınlanmıştır.).
 • Bodrum katında, izbe stüdyolarda provaya son ! Stüdyomuz düz ayak girişe sahiptir.Konak/Karataşta olmamız sebebiyle İzmir'in heryerinden kolaylıkla ulaşılabilir.
 • Vokal mikrofonu olarak provalarda, Shure Sm 58 mikrofon ve  SONIC COMMUNITY 3294, FULL RANGE monitor hoparlorlerle kendinizi ayrıntılı duyabilir ve cd kalitesinde prova yapabilirsiniz.
 • Provalarda, efektli  Behringer 16 kanal power mixer kullanılmaktadır.
 • Kayıtlarda ödüllü Mxl Genesis Lambalı Mikrofonu TC Electronic Ses kartı ile kullanmaktayız.
 • Davul kiti olarak prova için, Sonor 507 Force kullanılmaktadır.Albüm kayıtlarında müzik tarzına en uygun setup ayarlanmaktadır.
 • Çalışmanızı isterseniz Full HD 1080p video olarak kayıt edebiliriz.

 

 
     Detaylı Bilgiler :

 

** VOKAL, AKUSTİK ENSTRUMANLAR İÇİN MXL'İN EN ÜST MODELİ, ÖDÜLLÜ MİKROFONU OLAN LAMBALI GENESİS KONDENSER STÜDYO MİKROFONU KULLANMAKTAYIZ.

MXL GENESIS Vacuum Tube Microphone - Condenser Mikrofon

 

** DAVUL KAYITLARI'NDA SHURE DMK6 FULL DRUM KIT ,

  Shure PG DMK6 - Davul Mikrofon Seti

  1 x Shure PG 52 Bas davul - Kros
  6 x Shure PG 56 Trampet /­ tom
  2 x Shure PG 81 overhead /­hi hat

** SES KARTLARI

     M-AUDIO PROFIRE 26 / 8 KANAL 192 KHZ KAYIT

     TC ELECTRONIC IMPACT TWIN / 16 KANAL KAYIT

     BEHRINGER ADA 8000 EXPANSION/ 8 KANAL KAYIT

 

** ALESIS REFERENCE AMPLIFIER (RA 300)

** BEHRINGER TRUTH 2031 P - PASIF YAKIN ALAN DINLEME MONITORLERI

** BCF 2000 - MIDI CONTROLLER

** M-AUDIO SONO 88 TUS MIDI KLAVYE

** YAZILIM : PRO TOOLS & CUBASE & NUENDO & WAVE LAB

** GENİŞ VST & REFILL  PLUGİN-ENSTRÜMAN ARŞİVİ

** ERKAN SIZARLAR CUSTOM MADE BAS GİTAR -- FULL ANALOG PEDAL SETUP

** CORE İ7 3.7 MHZ - 8GB 1333MHZ RAM- 2 GB EKRAN EKRAN KARTI --DESKTOP PC

** CORE İ5 -- LAPTOP PC

** 22 İNC  2 ADET FULL HD LCD MONİTOR

**STAGG elektro gitar amfi

**Behringer Akustik & Elektro Gitar Amfi

**İbanez Bass Amfi

**Behringer 16 kanal power mixer

**Sonus Community / High Presence 3294 / Full Range Hoparlorler (monitor)

**Sonor Force 507 davul set / İstanbul Mehmet Serisi ziller

 

 

 

*********


Marshall Electronics, bu sene San Fransisco AES şovda Pro Audio Review(PAR) magazininin MXL'in amiral gemisi diye isimlendirerek PAR Excellence Award(Mükemmeliyet Ödülü) ile ödüllendirdiği mikrofonu sunmaktan gurur duymaktadır. GENESIS! GENESIS bugünlerde kullanıcıları tarafından bu lambalı kapasitif mikrofonun özelliklerini keşfettikçe dikkat çekmektedir...

 Mullard 12AT7
Diyafram: 6-mikron altın püskürtme
Frekans Cevabı: 20Hz-20kHz
Kutupsal Şekil : Kardioid
Empedans: 200 ohm
S/N Oranı: 78dB (Ref. 1Pa A-weighted)
Eşdeğer Gürültü Seviyesi: 18db (A-weighted IEC 268-4)
Max. SPL: 130dB / 140dB
Güç Gereksinimi: Kendi güç kaynağı

 


IMPACT Twin

 

Impact Twin, kayıt ettiğiniz parçaların dışarıda da bilgisayarınızda çaldığı kadar iyi çalacağını garantileyerek teknolojinin geldiği en son noktayı temsil eden, benzersiz teknolojileri bünyesinde barındıran bir ses kartıdır.

Öncelikle Impact Twin iki adet Impact III™ teknolojili mikrofon preamplifikatörü kullanmaktadır. Impact III teknolojisi üç ayrı kat içermektedir. Birincisi son derece yüksek kaliteli ve esnek bir preamplifikatör katı, ikincisi kristal berraklığında 24/192 HD dönüştürme katı, son olarak ise sound'unuzu kayıt için en uygun hale getirmenizi sağlayacak "Channel Tools" DSP devresidir. Tüm bu katlar özenle Impact Twin'in son derece sağlam ve çekici kasasının ardında birleştirilerek kayıt kalitesi bakımından en iyi'yi sunan taşınabilir ses kartını ortaya çıkartmaktadırlar.

Impact III Mikrofon preamplifikatörleri her tür mikrofonu en iyi şekilde kullanabilmenizi sağlar. İster en iyi tüplü mikrofon ile kayıt yapıyor olun,ister düşük bütçeli condenser hatta elde tutulan dinamik mikrofon kullanın Impact III mikrofon preamplifikatörleri sinyalleri bilgisayarınıza mümkün olan en yüksek seviyede kaydedebilmeniz için tasarlanmışlardır. Enstrüman veya vokal kayıdı, line veya mic, +48Volt, hiç fark etmez Impact Twin sizin ihtiyacınız olduğu şekilde çalışır.

Ancak, mikrofon preamplifikatörleriniz her ne kadar iyi olursa olsun eğer AD dönüştürücüleriniz en az amplifikatörler kadar iyi değillerse ortada ciddi bir sorun var demektir. Impact Twin'de 192 kHz'e kadar çıkabilen 24/192 HD dönüştürücüler kullanılmıştır. Kullanılan teknoloji sayesinde sesler tüm canlılık ve parlaklığı ile kristal berraklığında, hiç bir transient'i kaybetmeden bilgisayarınıza aktarılmaktadırlar.


Impact Twin kontrol panelTC Electronic yıllardır DSP teknolojisi konusunda devrimler yapmakta ve soundunuzu işleme konusunda yepyeni olanaklar sunmaktadır. Impact Twin daha da ileri giderek, her ne kayıt ediyor olursanız olun, sound'unuzun kolaylıkla farkedilebilir bir şekilde iyileştirmenizi sağlayacak "Channel Tools" ları kullanımınıza sunmaktadır. "Channel Tools" Impact Twin'in üzerindeki DSP'lerde çalıştırılılan EQ, Compressor ve De-esser'dan oluşmaktadır.

Yine DSP üzerinde çalışan M40 reverb ile kayıt sırasında vokalistinizin kulağına reverblü monitör sinyali yollamakta mümkündür. Tüm bu özellikler Impact Twin'i ses kartlarındaki yeni standart haline getirmektedir.

Impact Twin: Ses kartlarındaki yeni standard.

 

 

-------------------

Behringer TRUTH B2031P Pasif Stüdyo Monitörü

 

Yüksek çözünürlüğe sahip, pasif 2 Yollu 150W olan Behringer B2031P, 55Hz - 21kHz frekans tepkisi aralığında çalışan yakın dinleme monitörüdür. Cihaz üzerinde ferro fluid soğutma sistemine sahip tweeter ve özel polipropilen diyaframa sahip 22,2cm woofer bulunmaktadır. Optimize edilmiş phase, düşük distortion frekans crossover ve manyetik korumaya sahip monitör, deformasyona dayanıklı alüminyum die-cast şasi ile donatılmıştır.

Yüksek çözünürlük, pasif 2 yollu 150W yakın dinleme monitörü.
Müthiş doğrusal frekans tepkisi; 55Hz - 21kHz.
Ferro fluid soğutma sistemine sahip tweeter.
Long-throw, özel polipropilen diyaframa sahip 22,2cm woofer
Deformasyona dayanıklı alüminyum die-cast şasi.
Phase-optimized, düşük distortion frekans crossover.
Manyetik koruma.
Binding post bağlantılar.
150W Yükleme kapasitesi.
4-ohm empedans.
55Hz -21 kHz Frekans tepkisi.
89dB (1W/1 m)SPL
2kHz crossover frekans.

 

------------------------------

--------

 

Alesis RA300 Referans Amfisi

 

Three powerful new additions to Alesis’ popular RA series.

Alesis’ RA100 power amplifier has long been a favorite choice of musicians, hobbyists and professionals alike. Now Alesis extends the RA’s range throughout the recording and production spectrum with a bold new series of affordable amps in three distinct power ratings.With their rugged construction, striking good looks – among the first examples of Alesis’ groundbreaking new approach to industrial design – and a long list of features, the new RA series will quickly find a home in project and commercial recording studios, broadcast an post-production control rooms around the world.

Popular prices, powerful performance.

Even with the increasing use of powered speakers, many popular speakers and headphones still require external amplification.These new amps are designed to provide more power and better performance at a lower overall cost per watt than even our own RA100 – as well as any other competing models. As a result, they can more closely match the power needs of virtually any passive speaker or studio monitor, offering a significantly better fit for an exceptionally wide range of budgets, applications and customers. And providing a crisp, clean signal for outstanding performance and extended speaker life.

Cool, quiet operation.

Designed for studio use, each RA series amp incorporates advanced convection cooling for heat dissipation. The result is long, stable operation unaffected by heat-related complications, without the added distraction and annoyance of fan cooling. And eliminating the danger of losing hard-to- hear details due to noisy amp performance.

The new leaders in affordable studio amplification.

 

 

MXL GENESIS Vacuum Tube Microphone - Condenser Mikrofon

 

The MXL Genesis exhibits the clarity and warmth typically associated with tube

mics. This large diaphragm cardioid condenser features a 1.2-inch diameter

capsule with a 6 micron, gold-sputtered diaphragm and a hand selected Mullard

12AT7 tube -- known for its clean, rich tone and a silky high end. The microphone

operates with 48 volt phantom power. Genesis will be supplied with a power

supply, heavy-duty shock mount, and Mogami microphone and tube cables housed in a

high quality flight case.

"When MXL asked me try their new flagship "Genesis" microphone, I didn't hesitate

in taking up their offer. I have used numerous MXL mics over the years, and have

always had excellent results. Initially, I tried the Genesis as a room mic on a

grand piano, and the results were just amazing. From the full bottom end to

sparkling highs, it gave me the natural sound I wanted, with next to no EQ

required. With female vocals it was simply stunning. There is something about the

warmth and intimacy of this microphone that I have previously only been able to

capture with microphones costing much more. What truly surprised me though, was

when I tried it on the outside of a kick drum where I previously used my FET 47.

The FET 47 is enjoying a long vacation in my Mic Locker. The guys at MXL seem to

be continually raising the bar for quality in affordable mics. With great

products and amazing customer service, MXL are always high on my list of

preferred equipment when I need to get the job done.

Anthony “Rocky” Gallo
Chief Engineer -- “The Cutting Room” NYC
(John Legend, Carly Simon, John McLaughlan)
“The MXL Genesis is a microphone that just can’t be ignored. Not only does it

sound amazing, but it looks good too. I even asked if I could have one to wear

around my neck!”

Fingazz
Producer / Engineer
(Mr. Capone, Criminal, Lil Rob, Brown Boy)
“We recorded all of the vocals on the Pink Noise album with the MXL-V69. We loved

the sound we got from it. We’ve had the Genesis in the studio for a while now,

and it has a much fuller sound. The bottom end goes deeper and the vocals cut

through the mix even more now. The next album (which we are recording now) will

feature the Genesis so much that we may have to give it a credit on the album!”

Bobby Amaro
Nude – Indie Pop
Hollywood, CA